top of page

INTENSYVI VASAROS BALETO STOVYKLA VILNIUJE

Atnaujinta: 2023-07-28

Jau antrą kartą Vilniuje RUGPJŪČIO 22-26 dienomis vyks VASAROS INTENSYVI BALETO STOVYKLA (10 -17 metų šokėjams).


Šokio besimokantiems ir norintiems išmokti vaikams su Lietuvoje žinomais baleto pedagogais, šokėjais ir choreografais Aušra ir Žilvinu Beniuševičiais.
Jų mokiniai Lietuvoje ir pasaulyje aukštus rezutatus baleto konkursuose pasiekę ir siekiantys vaikai. Keletas jų jau yra sėkmingai patekę į stipriausias pasaulio baleto mokyklas.

Kursuose mokysitės:


• Klasikinio baleto technikos

• Baleto variacijų • Baleto gimnastikos • Šiuolaikinio šokio technikos ir choreografijos • GAGA judėjimo kalbos

Vieta: Pro Baletas naujose patalpose

GEDIMINO PR. 2A, VILNIUS

Data:

RUGPJŪČIO 22-26 dienomis imtinai

( Tikslius laikus atsiųsime el.paštu )

Amžius:

Laukiami visi norintys vaikai nuo 10 iki 17 metų

Dalyviai bus suskirstyti į amžiaus grupes.

Kaina:

5 dienos ( po 3 pamokas per dieną ) - Be maitinimo 130 eur. Su maitinimu restorane 160 eur.


REGISTRACIJA BAIGĖSI

--ŽILVINAS BENIUŠEVIČIUS--


,,Pro Baletas” meno vadovas, baleto, charakterinio, šiuolaikinio šokio mokytojas, choreografas.

2000 m. – 2009 m. Baigęs Nacionalinę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą, baleto skyrių. (Mokytojai – Aleksandras Semionovas, Aušra Gineitytė, Goda Laurinavičiūtė ir kt.)

2009 m. – 2015 m. Muzikos ir teatro akademija - Choreografo bei šokio pedagogo kvalifikacija (Kurso vadovai Andželika Cholina , Jolanta Vymerytė)

2009 m. – 2015 Nacionalinio operos ir baleto teatro baleto artistas.

2015 m. – 2016 m. Baleto artistas trupėje „Le Palais D’hiver St Petersbourg“ (Prancūzija) trupės vadovas-choreografas François Mauduit (Moriso Bežaro trupės solistas).

2016 m. – 2018 m. Baleto ir šiuolaikinio šokio pedagogas, choreografas (Eglės Špokaitės baleto mokykla).

2018 m - 2022 m. Meno vadovas Lietuvos tarptautinėje baleto akademijoje, baleto ir šiuolaikinio šokio pedagogas, choreografas.

2021 m. ,,Pro Baletas” įkūrėjas, meno vadovas, pedagogas, choreografas.


Meninė veikla

Nuo 2009 m. šokęs Nacionliniame Operos ir Baleto teatre ir dirbęs su žymiais baleto pasaulyje chorografais tokiais kaip Itzik Galili (Izraelis), Krzysztofas Pastoras (Lenkija), Michael Corder (Didžioji Britanija), Kirill Simonov (Rusija) Johan Kobborg (Danija), Henrikas Majorovas (Rusija), Andrej Melanjin (Rusija), Didy Veldman (Olandija) ir kt. ir šokęs jų bei kitų žymių choreografų pastatymuose tarp kurių yra pasaulinio garso: ,,Rusiškas Hamletas” “Raudonoji Žizel” Choreo. Boris Eifman (Rusija) ,,Bajaderė” (Chore. Marius Petipa, Chore. Statytojai Altynai Asylmuratova, Liudmila Kovaliova (Rusija) 2007), ,,Gulbių Ežeras” ( Marius Petipa Ir Levo Ivanovo Choreografija, Konstantino Sergejevo (Rusija) redakcija 2004) ir kt.

Aktyviai dalyvauja padagoginėje veikloje, gilina žinias šokio, choreografijos bei pedagogo srityse Lietuvos bei tartptautiniuose mokymuose bei seminaruose (“Progressing Ballet Technique (PBT)” (Anglija) , “Teacher observation programme” – Royal Ballet School (UK), “ImpulsTanz” (Austrija), “Vasaros šokio mokykla” (Lietuva) “GAGA Intensive” (Izraelis) ir kt.--AUŠRA BENIUŠEVIČIENĖ--

,,Pro Baletas” meno vadovė, baleto pedagogė, choreografė.

Aušra Beniuševičienė baigė M.K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyrių (mokytojos J. Vymerytės klasėje), yra profesionali pedagogė, įgyjusi bakalauro laipsnį ,,Lietuvos Edukologijos Universitete”. Nuo 2012 m. ,,Eglės Špokaitės baleto mokyklos” klasikinio šokio pedagogė, nuo 2018 m. - 2022 m. ,,Lietuvos tarptautinės baleto akademijos” meno vadovė, 2019 m. ,,Lithuania ballet grand prix” tarptautinio baleto ir šiuolaikinio šokio konkurso viena iš kūrėjų ir organizatorių.

2021 m. - ,,Pro Baletas” įkūrėja, meno vadovė, baleto pedagogė, choreografė.


Baleto pedagogė, ugdanti ir atskleidžianti jaunuosius Lietuvos baleto talentus. Jos mokinė Krista Vaitkevičiūtė yra pirmoji lietuvė įstojusi į pasaulio reitinguose pirmaujančią ,,Royal Ballet School” Londone. Liepa Mikaliūnaitė įstojo į stipriausias baleto mokyklas JAV: ,,Ellison Ballet” ir ,,ABT JKO school”. Eilė jos mokinių mokosi M.K. Čiurlionio menų mokykloje. Jos mokiniai yra tarptautinių konkursų nugalėtojai užsienyje ir Lietuvoje. Aušros Beniuševičienės choreografijos yra baleto mokinių atliekamos didžiosiose Lietuvos teatrų scenose LNOBT, LNDT, laimėjusios konkursuose užsienyje ir Lietuvoje. Ji su Žilvinu Beniuševičiumi yra pirmieji Lietuvoje, pradėję dėstyti ,,Progressing Ballet Technique” (PBT). Kvalifikacijos kėlimo kursai: Intensive Teacher observation programme Royal Ballet School (Londonas), Baleto pedagogikos tobulinimo ir kompetencijos kėlimo seminarų ciklas su doc. J. Vymeryte (Vilnius) ir kt.

Aušros mintis apie baleto mokinių ugdymą: ,,Baleto mokymas man yra darbas, į kurį kasdien einu su laukimu ir noru padėti savo mokiniams žengti dar vieną mažą žingsnelį pirmyn link svajonės šokti. Didžiausias džiaugsmas – matyti mokinių degančias akis ir nuoširdžias pastangas iš visų jėgų atlikti nelengvas būsimam profesionaliam baleto šokėjui reikalingas užduotis. Kiekviena pamoka yra prisilietimas ne tik prie taisyklingai ištemptos pėdutės, bet ir prie jauno žmogaus jautrios sielos. Baletas yra kalba be žodžių, kuri kartais jautriu judesiu atstoja tūkstančius sakinių… Džiaugiuosi turėdama galimybę dalintis žiniomis ir meile baletui su savo mokiniais

117 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentários


bottom of page