top of page

APIE MUS

Pro Baletas | akademija – nepaprasta baleto mokykla. Tai vieta, kur vaikai bei jaunuoliai gali siekti tikslų ir svajonių. Mes ir mūsų komanda - savo profesiją dievinantys baleto šokėjai, profesionalūs pedagogai ir choreografai, siekiantys ieškoti ir atrasti talentus, įkvėpti jiems pasitikėjimo ir vesti teisingu bei tikslingu keliu, mokyti baletui būdingos precizikos, tikslių judesių  ir nepriekaištingo stiliaus.

Dar vienas Pro Baletas Akademijos privalumas - pozityvi ugdymo(si) atmosfera, nes geriausi rezultatai pasiekiami tik per augantį entuziazmą baletui bei ryšį su pedagogu. Todėl kiekvienas mokinys  pamokose yra gerbiamas ir vertinamas, o individualiai skiriamas dėmesys leidžia atsiskleisti kiekvieno ugdytinio potencialui. 

Mūsų komandos credo: ,,Dirbant darnioje mokytojų, mokinių ir tėvų komandoje galima  pasiekti be galo daug.“

Aušra ir Žilvinas Beniuševičiai

_C4A7063.jpg

Vadovė, įkūrėja
AUŠRA
BENIUŠEVIČIENĖ

„Baleto mokymas man yra darbas, į kurį kasdien einu su noru padėti savo mokiniams žengti dar vieną mažą žingsnelį svajonės šokti link. Didžiausias džiaugsmas – matyti žibančias mokinių akis ir nuoširdžias pastangas kuo geriau atlikti nelengvas būsimo profesionalaus baleto šokėjo įgūdžiams reikalingas užduotis. Kiekviena pamoka- prisilietimas ne tik prie taisyklingai ištemptos pėdutės, bet ir prie subtilios ir jautrios jauno žmogaus sielos. Baletas yra kalba be žodžių, kuri kartais grakščiu ir elegantišku judesiu atstoja tūkstančius sakinių… Džiaugiuosi turėdama galimybę dalintis žiniomis ir meile baletui su savo mokiniais.“

Vadovas, įkūrėjas
ŽILVINAS
BENIUŠEVIČIUS

Nuo 2009 m. šokęs Nacionliniame Operos ir Baleto teatre ir dirbęs su žymiais baleto pasaulyje chorografais tokiais kaip Itzik Galili (Izraelis), Krzysztofas Pastoras (Lenkija), Michael Corder (Didžioji Britanija), Kirill Simonov (Rusija) Johan Kobborg (Danija), Henrikas Majorovas (Rusija), Andrej Melanjin (Rusija), Didy Veldman (Olandija) ir kt. ir šokęs jų bei kitų žymių choreografų pastatymuose tarp kurių yra pasaulinio garso: ,,Rusiškas Hamletas” “Raudonoji Žizel” Choreo. Boris Eifman (Rusija) ,,Bajaderė” (Chore. Marius Petipa, Chore. Statytojai Altynai Asylmuratova, Liudmila Kovaliova (Rusija) 2007), ,,Gulbių Ežeras” ( Marius Petipa Ir Levo Ivanovo Choreografija, Konstantino Sergejevo (Rusija) redakcija 2004) ir kt.

_C4A7553_edited.jpg

Komanda

Įkvėpimas. Entuziazmas. Atsidavimas.

Vadovai

_C4A7737.jpg

Žilvinas Beniuševičius

Vadovas/baleto,charakterinio, šiuolaikinio šokio mokytojas

_C4A7800-Edit.jpg

Aušra Beniuševičienė

Vadovė/baleto mokytoja

Mokytojai

crop_700x854_viktorijanaumova2000px.jpg

Viktorija Frik

Baleto, puantų mokytoja

IMG_4190-2.jpg

Nerija Eimutytė

Baleto mokytoja

Sigute Juraskaite.png

Sigita Juraškaitė

Šiuolaikinio šokio mokytoja

47316986_10157961468302926_7941009653989638144_n.jpg

Orinta Nistirenko

Baleto mokytoja

Administracija

_C4A7658-Edit.jpg

Virgilija šimkienė

Vyr. administratorė

+37068646401

bottom of page