top of page
_C4A7800-Edit.jpg

Aušra:

„Baleto mokymas man yra darbas, į kurį kasdien einu su noru padėti savo mokiniams žengti dar vieną mažą žingsnelį  svajonės šokti link. Didžiausias džiaugsmas – matyti žibančias mokinių  akis ir nuoširdžias pastangas kuo geriau atlikti nelengvas būsimo profesionalaus baleto šokėjo įgūdžiams reikalingas užduotis. Kiekviena pamoka-  prisilietimas ne tik prie taisyklingai ištemptos pėdutės, bet ir prie subtilios ir jautrios jauno žmogaus  sielos. Baletas yra kalba be žodžių,  kuri kartais grakščiu  ir elegantišku judesiu atstoja tūkstančius sakinių… Džiaugiuosi turėdama galimybę dalintis žiniomis ir meile baletui su savo mokiniais.“

  • Facebook
  • Instagram

Aušra Beniuševičienė


,,Pro Baletas” meno vadovė, baleto pedagogė, choreografė.
Aušra Beniuševičienė baigė M.K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyrių (mokytojos J. Vymerytės klasėje), yra profesionali pedagogė, įgyjusi bakalauro laipsnį ,,Lietuvos Edukologijos Universitete”. Nuo 2012 m. ,,Eglės Špokaitės baleto mokyklos” klasikinio šokio pedagogė, nuo 2018 m. - 2022 m. ,,Lietuvos tarptautinės baleto akademijos” meno vadovė, 2019 m. ,,Lithuania ballet grand prix” tarptautinio baleto ir šiuolaikinio šokio konkurso viena iš kūrėjų ir organizatorių.
2021 m. - ,,Pro Baletas” įkūrėja, meno vadovė, baleto pedagogė, choreografė.

Baleto pedagogė, ugdanti ir atskleidžianti jaunuosius Lietuvos baleto talentus. Jos mokinė Krista Vaitkevičiūtė yra pirmoji lietuvė įstojusi į pasaulio reitinguose pirmaujančią ,,Royal Ballet School” Londone. Liepa Mikaliūnaitė įstojo į stipriausias baleto mokyklas JAV: ,,Ellison Ballet” ir ,,ABT JKO school”. Eilė jos mokinių mokosi M.K. Čiurlionio menų mokykloje. Jos mokiniai yra tarptautinių konkursų nugalėtojai užsienyje ir Lietuvoje. Aušros Beniuševičienės choreografijos yra baleto mokinių atliekamos didžiosiose Lietuvos teatrų scenose LNOBT, LNDT, laimėjusios konkursuose užsienyje ir Lietuvoje. Ji su Žilvinu Beniuševičiumi yra pirmieji Lietuvoje, pradėję dėstyti ,,Progressing Ballet Technique” (PBT). Kvalifikacijos kėlimo kursai: Intensive Teacher observation programme Royal Ballet School (Londonas), Baleto pedagogikos tobulinimo ir kompetencijos kėlimo seminarų ciklas su doc. J. Vymeryte (Vilnius) ir kt.

Kontaktai

+37067601724

bottom of page